Seda Sayan’ın Safiye Soyman’ı Takipten Çıkması Üzerine Faik Öztürk’ten Beklenmedik Bir İtiraf Geldi!

Seda Sayan, bundan kısa bir süre önce Instagram hesabında büyük bir temizlik yaparak kim var kim yoksa takibi bırakmıştı hatırlarsanız. Geriye sadece eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin’i bırakan Sayan’ın bu hamlesi biricik arkadaşı Safiye Soyman’ı ve bizi çok üzmüştü. Seda Sayan’ın bu temizliğinden sonra Faik Öztürk, ilk kez sessizliğini bozdu ve ortalığı karıştıracak bir itirafta bulundu. 

İşte detaylar ?

Seda Sayan ve Safiye Soyman’ın çoğu kişiyi kıskandıran dostluğunu içinizde bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz.

Adeta birbirleriyle kardeş gibi olan ikili, her zaman her koşulda birbirini destekliyor ve övgülere boğuyor desek yeridir.

Hepimiz onlarınki gibi bir dostluk hayali kurarken Seda Sayan’dan geçtiğimiz aylarda gelen beklenmedik hamle bizi ve Safiye Soyman’ı epey üzmüştü.

Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabında büyük bir temizlik yapan Seda Sayan, herkesi takipten çıkararak sadece eşi Çağlar Ökten’i ve oğlu Oğulcan Engin’i bırakmıştı hatırlarsanız.

Arkadaşı Seda Sayan’a sitem ederek gönül koyan Safiye Soyman, bu durum için şu ifadeleri kullanmıştı:

‘Seda benim bacım. Her gün 3 kez görüntülü konuşuyoruz. Ona Gülşah Saraçoğlu bir sosyal medyacı bulmuş. O bu şekilde yönlendirmiş. Yeni trend bu. Ebru Gündeş, Sibel Can, Hadise. Hande Yener de yapmış. Saygı duyuyorum. Demek ki öyle uygun gördü. Memnun musunuz derseniz hiç memnun değilim. Çıkarttığı için tabii ki üzüldük.’

Safiye Soyman, üzüntüsünü bu sözlerle dile getirmişti. Şimdi de olayla ilgili sessizliğini koruyan Faik Öztür’ten dikkat çeken bir itiraf geldi.

Faik Öztürk, Seda Sayan’ın bu beklenmedik hamlesi ile ilgili “Seda Sayan Safiye’yi takipten çıktı. Biz sosyal medyadan para kazanıyorduk. Reklamlar falan para alıyorduk, takipçimiz düştü. Gülben Ergen de çıkarmış” dedi.

Faik Öztürk’ün “Biz para kazanıyorduk, takipçimiz düştü” itirafı ortalığı karıştıracak gibi gözüküyor.

Siz Faik Öztürk’ün bu itirafı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x