Erdoğan: Seçim gecesi gözüm Manisa sonuçlarında olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Manisa mitinginde açıklamalarda bulunuyor.

Erdoğan’ın açıklamalarından başlıklar şöyle:

“Cumhur İttifakı 31 Mart’ta Allah’ın izniyle Manisa’da yeni bir destan yazacaktır. Kendi partisine sözünü geçirmediği halde borusunu burada öttürmek isteyenler var. Manisa’nın da desteğiyle onu da özgürleştirerek, prangalarından kurtaracağız. Akıbeti 13 kez seçim kaybeden bir önceki gibi olacak. Vizyonu, programı olmayan bağırır çağırır gider.

Hiçbir şey üretmeden, program, proje geliştirmeden, milleti kendilerine mahkum etmek isteyenlerin heveslerini kursaklarında bırakmak boynumuzun borcudur.

Karamsarlık illetine kapılmadığımız sürece her şeyin üstesinden geliriz. Türkiye’nin sıkıntıları yok mu elbette var. Emeklilerimizin, çalışanlarımızın sorunları var mı, var. Gençlerimizin hayalleri mi var, birlikte gerçekleştireceğiz. Ülkemize yönelik tehditler mi var, birlikte bertaraf edeceğiz. Bunları çözecek olan irade de yine bizdedir.

Ekonomide sıkıntılar yıl sonundan itibaren hızla hafifleyecek. Vatandaşlarımızın her biri ülkenin büyümesiyle ortaya çıkacak kaynaktan hak ettiği payı alacaktır. Geçmişte bunu sağladık.

Şimdi emniyete sordum alanda ne kadar Manisalı var. Verdikleri cevap 45 bin.

Bu ittifakın gizli saklısı, pazarlığı yoktur. Peki CHP’nin kurduğu ittifaklarda böyle bir açıklık var mı? Şimdiki CHP Genel Başkanını kimsenin taktığı yok. Kimin kimlerle nerede DEM’lendiği belli değil. 3-5 belediye için siyasi bölücülere teslim olunmaz. Bu muhalefet politikasının Türkiye’ye verecek hiçbir şeyi yoktur. Muhalefet tarafı sadece konuşur. Sadece küçük menfaatlerini korumaya bakar.

Seçim gecesi gözüm Manisa sonuçlarında olacak.

Ayrıntılar geliyor…

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x